Posłuchaj singla Five Colors w Onet.pl!


Formacja Five Colors prezentuje w Onet.pl singel "Kameleon".

Sprawca brutalnego pobicia Rihanny, Chris Brown, nie chciał uwierzyć w autentyczność szokującego zdjęcia zmasakrowanej twarzy piosenkarki. W dniach 17-19 czerwca odbędzie się pierwsza edycja międzynarodowego, wielokulturowego Life Festival. Planowane koncerty oraz wydarzenia towarzyszące odbędą się w Oświęcimiu, m.in. w Rynku Starego Miasta, na stadionie MOSiR oraz w Oświęcimskim Centrum Kultury. Pierwszymi gwiazdami muzycznymi są izraelski Hatikva 6 oraz specjalny projekt Voo Voo i UkraInni. Wstęp na festiwal jest bezpłatny. Głośnym spektaklem "Między nami dobrze jest" Doroty Masłowskiej w wykonaniu aktorów warszawskiego Teatru Rozmaitości rozpoczęły się w sobotę w Kaliszu 50. Kaliskie Spotkania Teatralne (KST) - od 25 lat jedyny w kraju festiwal sztuki aktorskiej.Courtney Love, wdowa po Kurcie Cobainie, zaatakowała własną córkę Frances Bean! Objawienie brytyjskiej edycji programu "Mam talent", 48-letnia Susan Boyle postanowiła opuścić swoją rodzinną Szkocję i przeprowadzić się do Londynu. Serial "Fringe" zyskał nowego aktora. Na propozycję udziału w produkcji zgodził się Seth Gabel.

W sieci pojawiło się nagranie z przygotowań Zbigniewa Hołdysa do powrotnego koncertu. Efektem jest premierowy utwór "Kuba", który został opracowany razem z muzykami T.Love.

W jednym z wywiadów gwiazda muzyki pop, Shakira, zdradziła jak udało się jej osiągnąć międzynarodowy sukces. "Talent jest tylko warunkiem wstępnym" - wyznała. Tegoroczny krakowski Selector Festival odbędzie się nie na Błoniach, lecz na terenie Lotniska - Muzeum Lotnictwa (tam, gdzie Coke Live).

Czy kolejna Polka zagra dziewczynę najsłynniejszego agenta świata? 25-letnia Joanna Ignaczewska, po castingach do 23. już części przygód Jamesa Bonda bardzo spodobała się producentom produkcji. Z okazji zbliżającej się premiery kinowej "Sagi Zmierzch: Księżyc w nowiu" (w kinach od 20 listopada) i tuż po premierze audiobooka z dwoma pierwszymi częściami bestsellerowego cyklu autorstwa Stephenie Meyer, odbędzie się spotkanie fanów cyklu w warszawskim Empiku. 1 września rozpoczęło się głosowanie na People's Choice Award przy Europejskiej Akademii Filmowej. Polscy widzowie mogą współdecydować o wyborze najlepszego europejskiego filmu roku.Film "Sława" Kevina Tancharoena to historia studentów nowojorskiej akademii sztuki, których życie wypełnia pragnienie, by odmienić swój los i zrobić prawdziwą karierę. W listopadzie 2009 roku premierę miał nowy utwór formacji Cool Kids of Death i Hellow Dog, "Got 2 Kill This Dog". Do piosenki powstał teraz teledysk. W sklepach jest już pierwszy album wokalisty Borysa, reklamowanego jako "najgorętszy debiut" na scenie popu i r'n'b.

Dwie piękne Hiszpanki u Pedro Almodóvara


Hiszpańskie aktorki Elena Anaya i Marisa Paredes wystąpią w nowym filmie Pedro Almodóvara "La piel que habito".

Muzyczno-medialna Nowa Huta


Dwa wyjątkowe koncerty muzyczno-medialne odbędą się podczas tegorocznego Nowohuckiego Festiwalu Filmowego. Bohaterem wieczorów będzie kompozytor Czesław Czet Minkus.

Wojciech Kilar i Krzysztof Kolberger wśród laureatów nagrody Totus 2009


Kompozytor muzyki poważnej, twórca muzyki filmowej, pianista i dyrygent Wojciech Kilar został laureatem specjalnej, jubileuszowej nagrody Totus 2009, przyznawanej przez Fundację Konferencji Episkopatu Polski "Dzieło Nowego Tysiąclecia". Nagroda została przyznana za "wytrwałe otwieranie dróg piękna, wiodących ku wierze, nadziei i miłości, dokonywanego przez wiele lat i w wielu wymiarach życia". Uhonorowano również Krzysztofa Kolbergera.

Jackson: Matka martwi się o dzieci


Debbie Rowe, była żona Michaela Jacksona i matka dwójki dzieci zmarłego gwiazdora, martwi się o córkę Paris i syna Prince'a Michaela.

Era Schaeffera


W dniach 18, 20 i 27 listopada, w trzech miastach Polski, odbywać się będą koncerty w ramach Festiwalu Bogusława Schaeffera. Impreza zawita do Katowic, Krakowa i Warszawy. Będą to niezwykłe koncerty, celebrujące osobę jednego z największych kompozytorów naszych czasów