Baletowy kolaż Kurta Weila


Dziś, tj. 20 listopada w warszawskim Teatrze Wielkim, odbędzie się polska premiera baletu Krzysztofa Pastora "Kurt Weil". Treść i muzyka spektaklu oparte są na życiu słynnego twórcy.

Raper Jay-Z nagrał utwór z gitarzystą Jackiem Whitem z grupy The White Stripes. Rockman zapewnia, że kompozycja "brzmi niesamowicie". Zbrodnię katyńską trzeba wyjaśnić do końca, aby ta sprawa nie stała między naszymi narodami - powiedział Andrzej Wajda w piątek wieczorem w telewizji Polsat News. 11 września poznamy nowy album Nelly Furtado. Dzieło zatytułowane "Mi Plan" artystka w całości zaśpiewała po hiszpańsku.Już tylko dwa tygodnie dzielą nas od ogólnopolskiej premiery albumu składu PMM zatytułowanego "Rap, stresy, hulana, interesy". Bill Murray dołączy do obsady obrazu "Passion Play". Aktor zastąpi Toby'ego Kebbella. Na krakowski koncert Gogol Bordello, który odbędzie się 9 grudnia, dostępne są wyłącznie bilety kolekcjonerskie, które można kupować w partnerskich punktach Agencji Fabryka Productions.

Ogłoszono kolejne gwiazdy Metal Hammer Festival 2010. Do grona zespołów, które wystąpią 27 sierpnia w katowickim Spodku dołączyli Pain Of Salvation oraz Votum.

Madonna wystąpi w nowym programie Jerry'ego Senfielda "The Marriage Ref". Nagroda za Najlepszą Rolę Żeńską jednego z najważniejszych festiwali świata - 33. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Kairze – została przyznana Karolinie Piechocie za jej rolę w "Drzazgach" Macieja Pieprzycy.

Tarja Turunen pracuje nad nowym albumem, "What Lies Beneath". W studiu wspomaga ją Will Calhoun, perkusista Living Colour. 80 filmów dokumentalnych z całego świata, w których podjęto temat praw człowieka - zrealizowanych m.in. przez reżyserów z Chin i Białorusi - obejrzy publiczność 9. edycji międzynarodowego festiwalu "Watch Docs" w Warszawie. Impreza rozpocznie się w piątek, 4 grudnia. Za nami druga edycja krakowskiego Selector Festival. Choć to impreza dopiero raczkująca, to konsekwentnie budująca charakter festiwalu dla fanów muzyki tanecznej o różnych odcieniach.Film "Wojna polsko–ruska" w reżyserii Xawerego Żuławskiego zdobył główną nagrodę - Słonia na 3. Festiwalu Filmów Polskich Wisła w Moskwie. Cieszące się dużym powodzeniem serialowe "Kroniki Sarah Connor" doczekają się wersji pełnometrażowej. Mieszko z Grupy Operacyjnej ujawnił na swoim blogu, że Doda postanowiła odwołać się od wyroku w głośnej sprawie o zniesławienie w piosence "Podobne przypadki".

Halloween z Desdemoną


Już w najbliższą sobotę, 31 października w klubie Rude Boy w Bielsku-Białej, odbędzie się kolejna edycja imprezy Night Watch. Tym razem jednak edycja specjalna bo  halloweenowa z koncertem grupy Desdemona.

Kate Winslet w nowym filmie Tarantino?


Quentin Tarantino wyraził zainteresowanie realizacją filmu w Wielkiej Brytanii, tak aby mógł zatrudnić do niego brytyjskich gwiazdorów i Michaela Caine'a.

"Mam talent!": można udawać, że się nie ma talentu, ale nie tak bezczelnie


Za nami pierwsze rozstrzygnięcia. W sobotni wieczór jury wybrało "szczęśliwą czterdziestkę" półfinalistów, którzy będą mogli zaprezentować ponownie swoje umiejętności - tym razem już w programach emitowanych na żywo! W ostatnim castingowym odcinku do walki o półfinał stanęło kilkunastu uczestników.

Kryzys wydaje "Kryzys komunizmu"


Płyta "Kryzys komunizmu" to zbiór nagranych na nowo największych przebojów grupy Kryzys. Krążek ukaże się już 25 maja.

Jedną ze specjalności naszej firmy jest utylizacja leków oraz innych odpadów medycznych. Jeśli chodzi o dziedzinę, jaką jest

utylizacja leków

to najprawdopodobniej posiadamy największe doświadczenie. Utylizujemy również inne odpady medyczne oraz odpady weterynaryjne. Interesują nas również klisze rtg - możemy jest odebrać od klienta i przetransportować do miejsca utylizacji. Jeśli potrzebujesz partnera w utylizacji leków zapraszamy do kontaktu

Nasza firma wie wszystko o przechowywaniu i utylizacji odpadów niebezpiecznych. Produkujemy uznane na rynku i sprawdzone pojemniki na odpady. Produkowane przez nas

pojemniki na odpady

nadają się do przechowywania odpadów medycznych oraz odpadów przemysłowych. Wszystkie nasze pojemniki na odpady produkowane są w kolorach regulowanych przez odpowiednie przepisy. Do naszych klientów dostarczamy pojemniki na odpady bezpłatnie.

Najlepsza przyjaciółka DiCaprio


Kate Winslet najbardziej ceni szczerość i naturalność. Dlatego podała do sądu gazetę, która posądziła ją o kłamstwo. Sprawę wygrała!