Koniec z darmowym dostępem do Times Online


Dziennik The Times dołącza do rewolucji zapoczątkowanej przez Murdocha. Od przyszłego roku dostęp do witryny Timesa będzie dostępny tylko za opłatą.

HP dodaje do swojej oferty nową linię notebooków o oznaczeniu G60, wprowadzając na rynek model G62t, wyposażony w standardzie w procesor Core i3 oraz 3 GB pamięci DDR3. Targi CES 2010 rozpoczęły się na dobre po przemówieniu dyrektora Microsoftu, Steve’a Ballmera. Mimo że jego koncern nie szykuje wielkich premier, Ballmer miał i tak wiele do powiedzenia. 1. Zasady prowadzenia rachunkowości projektów dofinansowanych z funduszy unijnych ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenieFirma SilverStone wprowadziła na japoński rynek nowe urządzenie o nazwie HDDBoost. Nowy produkt ma być przeznaczony dla osób, które chcą kupić dysk SSD, ale nie planują rozstawać się z tradycyjnym "twardzielem". Głównym zadaniem HDDBoost jest połączenie wydajności obu urządzeń i stworzenie z takiej pary jednego napędu. Studenci z Imperial College London zaprojektowali grę wideo Pong, którą można kontrolować przy pomocy ruchu gałek ocznych. Adobe porzuca dalsze prace nad Flashem dla systemu iPhone OS i skupi swoje wysiłki na Androidzie. Apple uznaje te doniesienia za „nieistotne”.

Firma Gateway powiększa swoja ofertę o dwa nowe komputery zintegrowane w monitorach (All-in-One) – One ZX4300-01e oraz One ZX6900. Urządzenie przyciągają uwagę nie tylko projektem obudowy, ale również niezłą specyfikacją techniczną.

Według niepotwierdzonych informacji, komputery z serii iMac wkrótce otrzymają swoją wersję systemu iOS, która będzie działała równolegle obok Mac OS-a jako „tryb dotykowy”. Cenega Poland informuje, że do planu wydawniczego dystrybutora trafiła gra firmy Rockstar, twórców Grand Theft Auto, pt. Red Dead Redemption.

Firmy NVIDIA oraz Epic Games zapowiedziały dziś wprowadzenie obsługi technologii NVIDIA 3D Vision w silniku Unreal Engine 3. 3D Vision wzbogaci także funkcje zestawu programistycznego firmy Epic - Unreal Development Kit (UDK) - czyli bezpłatnej wersji silnika UE3 wykorzystywanej obecnie przez ponad 200.000 użytkowników. Konami zapowiada dostępność sześciu nowych aplikacji dla platformy Windows Mobile. Wśród nich znalazły się gra sportowa, logiczna, karciana, jak i strzelanina. Kolorowe torby i etui Crumplera są wodoodporne, wykonywane ręcznie i posiadają 99 lat gwarancji. Pasują do popularnego iPhone'a oraz MacBooka firmy Apple.System Palm webOS na komputerze stacjonarnym? Czemu nie, w końcu to Linux. Jednemu z fanów Palma udało się uruchomić go natywnie, bez potrzeby środowiska SDK dostarczanego przez Palma. Chiński oddział Microsoftu ukradł innej witrynie fragmenty kodu i styl wizualny. Sprawa jest już analizowana przez koncern z Redmond a witryna firmy nie działa. Kasety magnetofonowe wciąż są na rynku i mają się całkiem nieźle. Swój sukces zawdzięczają starszym klientom, którzy nie chcą się przenieść na nowsze nośniki.

Windows Phone 7 dla mniej zamożnych


Microsoft przygotowuje wersję systemu Windows Phone 7, który nie będzie wymagał high-endowego sprzętu, a co za tym idzie, pozwoli na budowanie tańszych smartfonów dla krajów rozwijających się.

Mobilny internet o przepustowości 21 MB/s na terenie Polski od Plusa


Plus wprowadza do swojej oferty najszybszy bezprzewodowy Internet w 11 największych miastach.

Praktyczne aspekty utrzymania obiektów budowlanych - obowiązki włascicieli i zarządców nieruchomości (Warszawa)


1. Przejęcie obiektu do użytkowania zgodnie z aktualnie obowiązującym Prawem budowlanym - dokumenty do zawiadomienia o zakończeniu budowy lub pozwolenia na użytkowanie dokumenty ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Mandriva Linux 2010.0 Beta już do pobrania


Wszyscy użytkownicy dystrybucji Mandriva Linux już mogą powoli zacierać ręce, bowiem zbliża data ostatecznej premiery systemu. Teraz do pobrania gotowa jest już wersja Beta.

Techniki wyrazistej artykulacji - Emisja głosu (Warszawa)


1. Znaczenie prawidłowej emisji głosu dla lepszego poczucia własnej wartości 2. Kryteria foniatrycznej oceny przydatności zawodowej do pracy głosem 3. Zasady prawidłowej ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie