Halloween z Desdemoną


Już w najbliższą sobotę, 31 października w klubie Rude Boy w Bielsku-Białej, odbędzie się kolejna edycja imprezy Night Watch. Tym razem jednak edycja specjalna bo  halloweenowa z koncertem grupy Desdemona.

W niedzielę, 24 stycznia, w warszawskim Centralnym Basenie Artystycznym, Beat Assaillant zainauguruje cykl Paris Indie Club. Marcin Szczygielski, który niedawno wydał powieść "Bierki" nie odpoczywa. Partner Tomasza Raczka pisze właśnie musical. Bailee Madison zagra córkę Jennifer Aniston w nowej komedii romantycznej "Pretend Wife".7 listopada już po raz szósty fani Madonny z całego kraju spotkają się na corocznej imprezie, która w tym roku odbywa się pod nową nazwą: Madonnamania. Tradycyjnie, jak co roku, we Wrocławiu - polskiej stolicy fanów Madonny. Projektantka Stella McCartney na pokaz nowej kolekcji w Paryżu wynajęła zespół reżysera Guy'a Ritchie'go - The Punchbowl Band. Grupa ma zapewnić podkład muzyczny do prezentacji mody. Weterani amerykańskiej sceny deathmetalowej z grupy Malevolent Creation nagrywają nowy album "Invidious Dominion".

Szkocja formacja Biffy Clyro po raz drugi odwołała koncert w Polsce.

Reżyser Roman Polański został przewieziony z aresztu w Winterthur, gdzie przebywa od trzech tygodni, na badania i leczenie do szpitala w Zurychu - poinformował w sobotę, 17 października, szwajcarski dziennik "Blick". Małgorzata Główka, Adela Konop i Edson Ganga Neto to trójka uczestników zagrożonych po pierwszym półfinale programu "Śpiewaj i walcz".

We wtorek, 12 stycznia 2010 roku, rozpocznie się anonsowana od kilku tygodni trasa "Creative Act Of Music Tour 2010" w ramach której wystąpią: Virgin Snatch, Thy Disease, Armagedon oraz Nammoth i Heart Attack. Seria "Noc w muzeum" doczeka się sequela. Amerykańska sensacja pop Ke$ha wyjawiła, że przez krótki czas przyjaźniła się z Paris Hilton. Dziewczyny różniły się jednak co do... koncepcji imprezowania.8 kwietnia w Filmotece Narodowej w Warszawie odbyło się spotkanie prezentujące witrynę internetową www.nitrofilm.pl. Będzie to pierwsza w Polsce strona dotycząca konserwacji i rekonstrukcji najstarszych taśm filmowych: taśm nitro. Celem serwisu jest edukacja w dziedzinie metod digitalizacji i rekonstrukcji archiwalnej taśmy filmowej oraz promocja i prezentacja kolekcji przedwojennych polskich filmów fabularnych, znajdujących się w zbiorach Filmoteki Narodowej. Po trzech tygodniach na 1. miejsce zestawienia najpopularniejszych płyt w USA wróciło trio country występujące jako Lady Antebellum z albumem "Need You Now". Katherine Jakcson poparła córkę La Toyę, która uważa, że jej słynny brat został zamordowany. Mama Michaela jest przekonana, że "źli ludzie" doprowadzili do śmierci artysty.

16-latek lepszy od swojego mistrza


W poprzednim notowaniu Usher wyprzedził swojego młodego protegowanego, Justina Biebera, tym razem 16-latek wziął rewanż. Na liście najlepiej sprzedających się płyt w USA numerem jeden jest "My World 2.0".

Bob Bryar odszedł z grupy My Chemical Romance


Bębniący w My Chemical Romance Bob Bryar opuścił szeregi formacji. Informację przekazał gitarzysta, Frank Lero.

Robert Pattinson bohaterem komiksu


Już niedługo Roberta Pattinsona będzie można zobaczyć w nowej roli - bohatera komiksu.

Eddie Van Halen gościnnie w serialu


Eddie Van Halen zgodził się wystąpić gościnnie w serialu "Dwóch " Pół" tylko dlatego, że poprosił go o to jego przyjaciel Charlie Sheen.

Jeżeli jesteś zainteresowany, aby dostarczyć do twojej firmy pojemniki na odpady zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Znajdziesz w niej pojemniki na odpady medyczne, a także

pojemniki na odpady

innego pochodzenia. Posiadamy w stałej sprzedaży pojemniki na odpady niebezpieczne oraz pojemniki na odpady weterynaryjne. Każdy znajdzie w naszej ofercie odpowiednie dla siebie pojemniki na odpady.

Dextro na jednym koncercie w Polsce


Pochodzący ze Szkocji Ewan Mackenzie aka Dextro wystąpi 25 kwietnia w bytomskim kościele Św. Jacka w ramach cyklu "Tylko Nie Bytom!".