Kate Winslet w nowym filmie Tarantino?


Quentin Tarantino wyraził zainteresowanie realizacją filmu w Wielkiej Brytanii, tak aby mógł zatrudnić do niego brytyjskich gwiazdorów i Michaela Caine'a.

Bartosz Obuchowicz wraca do obsady serialu "Na dobre i na złe". Po emisji zaledwie jednego odcinka stacja HBO zamówiła drugi sezon serialu "Treme". Anna Mucha po dziesięciu latach nieobecności na dużym ekranie pojawi się niebawem w dwóch dużych produkcjach - "Och, Karol" oraz "Tylko mnie nie strasz".W Ameryce wystawiono na sprzedaż nieznane archiwalne nagrania studyjne Johna Lennona. W środę, 21 kwietnia, nad ranem zostały rozdane nagrody Hollywood Eagel. W ramach tegorocznego konkursu głównego 11. Polish Film Festival, amerykańskie jury najwyżej oceniło film Jacka Borcucha "Wszystko, co kocham". Studio Paramount Pictures przygotowuje kolejną części przygód Jacka Ryana. W sprawie obsady głównej roli prowadzone są negocjacje z Chrisem Pine'em, który na szczyty popularności wzbił się po udziale w bardzo dobrze przyjętym "Star Treku" J.J. Abramsa.

Gwiazda "Pamiętnika księżniczki" znów odwiedzi baśniowe rejony. Tym razem zagra współczesnego Kopciuszka.

Shakira i Nelly Furtado przychylnie wypowiedziały się na temat nielegalnego ściągania plików muzycznych z internetu. "Komedia absurdów z udziałem francuskiego gwiazdora rozbawiła berlińską publiczność, choć ostatecznie finał filmu pozostawił widza obojętnym" - pisze o najnowszym obrazie z udziałem Gérarda Depardieu, "Mammuth" nasza berlińska korespondentka Anna Serdiukow.

Około 150 filmów z 30 krajów z całego świata zostanie pokazanych w ramach UNICA - 71. Światowego Festiwalu Filmów Niezależnych, który rozpocznie się w piątek w Gdańsku. Jury wybierze zwycięzców w czasie jawnych obrad. Jeffrey Dean Morgan zastąpi Adriena Brody'ego w obsadzie obrazu "The Courier". Irlandzki wokalista, członek grupy Boyzone - Keith Duffy - cierpi na ataki paniki, odkąd zmarł jego kolega z grupy, Stephen Gately.Madonna chce poprosić królową brytyjską o pomoc w realizacji filmu o Wallis Simpson. Fani komedii romantycznej "Dwa dni w Paryżu" będą mieć powód do radości. Na 2011 planowany jest sequel filmu. W sieci pojawiła się nowa piosenka do nigdy nieopublikowanego tekstu George'a Harrisona o jego relacji z Johnem Lennonem.

Robert Gawliński na celowniku: Dodatkowe szanse!


W odpowiedzi na liczne prośby postanowiliśmy rozszerzyć formułę konkursu "Robert Gawliński na celowniku!". Od teraz swoje pytania do wokalisty Wilków możecie przesyłać także w formie tekstowej!

Poznaliśmy 7 książek nominowanych do Nike


Ogłoszono tytuły siedmiu książek nominowanych do Literackiej Nagrody Nike. W pierwszą niedzielę października poznamy tegorocznego laureata.

Kino łamiące tabu w Seansie Planete


W styczniu i w lutym, w każdą sobotę, po godz. 22.00 stacja Planete w specjalnym bloku Seans Planete emitować będzie filmy odbiegające od ogólnie przyjętych schematów, obrazy z charakterem, nonkonformistyczne, dokumenty podejmujące trudne i kontrowersyjne tematy, łamiące tabu.

Guru wybudzony ze śpiączki


Jak donoszą źródła zbliżone do rapera, został on wybudzony ze stanu śpiączki farmakologicznej, w której pozostawał przez ostatnie trzy tygodnie.

Pamiętaj, że nasze tanie wycieczki szkolne to jedna z najbardziej atrakcyjnych programów dla dzieci. Wszystkie tanie wycieczki szkolne organizujemy według sprawdzonych od lat schematów. Nasze

tanie wycieczki szkolne

są tanie dlatego, że organizujemy je od lat i ze sprawdzonymi współpracownikami. Żadne inne tanie wycieczki szkolne nie dostarczą swoim uczestnikom takich atrakcji. Sprawdź jakie tanie wycieczki szkolne przygotowaliśmy na najbliższy rok.

Ramona Rey nagrała utwór z Akonem


Polska wokalistka Ramona Rey nagrała piosenkę "Oh Africa" z udziałem m.in. Keri Hilson, Akona oraz Soweto Gospel Choir. Dochód z utworu ma wesprzeć ubogą młodzież w Afryce. Premiera nagrania będzie miała miejsce podczas ceremonii rozdania Grammy Awards.