Anastasiya o zjednoczeniu Polaków i Rosjan w żalobie


W olsztyńskim studio X trwa sesja nagraniowa rosyjskiej artystki Anastasiyi. Tragedia, która wydarzyła się w sobotę 10 kwietnia poruszyła ją do głębi, dlatego postanowiła oddać swój hołd, nagrywając utwór ukazujący zjednoczenie naszych narodów w żałobie.

W czerwcu do rąk fanów Miley Cyrus trafi nowy album artystki. BBC wystosowała we wtorek (18 maja) oficjalne przeprosiny za zachowanie pracownika jednego ze swoich regionalnych oddziałów, niejakiego Danny'ego Kelly'ego. W poniedziałkowej audycji radiowej DJ "zażartował" mówiąc, że właśnie zmarła królowa, po czym nadał brytyjski hymn. Amerykańska Akademia Filmowa ogłosiła listę tytułów filmów animowanych, które będą ubiegały się o oscarowe nominacje.Po trzydniowym pobycie w szpitalu Majka Jeżowska jest już w domu. Wokalistka jutro (16 grudnia) ma zamiar wrócić na scenę. "Odgłosy robaków - zapiski mumii" w reżyserii Petera Liechtiego otrzymał Europejską Nagrodę Filmową w kategorii "najlepszy dokument". Obraz trafi na ekrany polskich kin 23 października. Madonna poinformowała o przekazaniu pomocy pieniężnej na akcję ratunkową na Haiti, gdzie we wtorkowym trzęsieniu ziemi zginęły dziesiątki tysięcy osób.

"Fragmenty na koniec czasów" - to tytuł koncertu zespołu Sequentia z Niemiec, który odbył się w poniedziałek w jarosławskiej kolegiacie w ramach XVII Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Dawnej "Pieśń Naszych Korzeni".

Szkocki producent i DJ Calvin Harris to kolejny artysta, którego zobaczymy w Krakowie podczas drugiej edycji festiwalu Selector (4-5 czerwca). Liam Gallagher uważa, że do rozpadu grupy Oasis powinno dojść jeszcze przed jego sierpniową kłótnią z bratem Noelem.

Już w najbliższą sobotę w dostępnych wyłącznie w telewizji nowej generacji n Premierach VOD zostanie udostępniony pierwszy zrealizowany w Polsce film taneczny – "Kochaj i tańcz" z Izą Miko i Mateuszem Damięckim. Michael Pena i Nick Swardson podjęli rozmowy dotyczące udziału w komedii "30 Minutes or Less". Płyta króla Pop ciągle na topie, jednak mocno po piętach depcze Jacksonowi nowy album grupy Behemoth.Deathmetalowcy z florydzkiej grupy Six Feet Under ujawnili szczegóły albumu "Graveyard Classics 3". - W naszym społeczeństwie wciąż żywa jest fascynacja dinozaurami i stworzeniami, które żyły przed nimi. Nie mogliśmy oprzeć się wizji zetknięcia naszej kruchej, współczesnej cywilizacji z istotami z zamierzchłych czasów – mówią współtwórcy serialu "Siły pierwotne" ("Primeval"), który 7 kwietnia pojawi się na kanale AXN Sci-Fi. Widowisko jazzowe, do którego znany pianista Leszek Możdżer zaprosił gwiazdy światowego jazzu, będzie głównym wydarzeniem rozpoczynającego się w połowie sierpnia w Gdańsku II Festiwalu Solidarity of Arts 2010.

Nie będzie "Spider-Mana 4"!


Prawdopodobnie wielu zszokuje informacja, że Columbia Pictures zrezygnowało ze "Spider-Mana 4" i zamiast niego nakręci za mniejsze pieniądze prequel serii.

Xzibit i Pezet w drugiej części FreshTV


W drugim odcinku programu FreshTV zobaczymy m.in. koncerty Xzibita i Pezeta.

15 razy "Seks w wielkim mieście"


Penelope Cruz przyznała, że zanim dostała małą rolę w "Seksie w wielkim mieście 2", była wielką fanką pierwszego filmu, który obejrzała... aż 15 razy.

Kirsten Stewart chce grać w teatrze


Aktorka prowadzi rozmowy na temat swojego debiutu na londyńskim West Endzie.

Jeśli sprzedajesz swoją nieruchomość zastanów się, czy wycena nieruchomości Warszawa nie będzie dla ciebie najlepszym wyjściem. Przeprowadzona przez rzeczoznawcę

wycena nieruchomości Warszawa

da ci gwarancję, że cena sprzedaży nieruchomości jest odpowiednia. Poza tym, każdy rzeczoznawca majątkowy Warszawa posiada odpowiednią wiedzę o rynku nieruchomości, której nie posiada okazjonalny sprzedawca nieruchomości.

Międzynarodowa premiera "Magicznego drzewa"


Już wkrótce "Magiczne drzewo" Andrzeja Maleszki będzie miało swoją międzynarodową premierę, która nastąpi 22 października br. w konkursie najważniejszego światowego festiwalu filmów dla dzieci - CineKid w Amsterdamie. W programie tej prestiżowej imprezy zaprezentowanych zostanie ponad sto filmów dla dzieci z różnych części świata.