Firefox z elementami WebKita


Firefox, mimo że jest wciąż znakomitą przeglądarką, zaczyna odstawać w wyścigu o najwydajniejszy engine do JavaScript. Mozilla ma dość przewrotne rozwiązanie: skorzystać z pomysłu konkurencji.

Testy chłodzenia, technologia 32 nm i kandydat do gry roku 2010, czyli FAMAHARDWARE & FAMAGAMES kontynuują tradycję przenoszenia IT do eteru. Sony Ericsson, podczas swojego wystąpienia na targach MWC 2010, zaprezentował dwie miniaturowe wersje swojego smartfona XPERIA X10 - "mini" oraz "mini pro". Atutem Facebooka z pewnością są bardzo rozbudowane formularze, pozwalające decydować o poziomie ochrony prywatności. Dla niektórych jednak ponad 170 funkcji zaczyna być wadą, a nie zaletą.Apple przyjęło stanowisko w sprawie problemów z odbiorem sygnału w nowym iPhone’ie. Jak nietrudno się domyślić, wina nie leży po stronie „cudownego telefonu”, a jego użytkowników. Sonic Solutions i DivX łączą siły. Pierwsza firma wykupi wszystkie akcje drugiej i wchłonie właścicieli jednego z najpopularniejszych kodeków na świecie. Firma TAG Heuer poinformowała o wprowadzeniu do sprzedaży telefonu komórkowego MERIDIIST Automobili Lamborghini, inspirowanego samochodem Lamborghini Murcielago.

Wkrótce do grania nie będziemy potrzebować joysticka, pada, klawiatury czy myszki. Wystarczy, że założymy na głowę hełm odczytujący fale mózgowe.

Grupie uzdolnionych programistów udało się zmienić kod systemu Google Android w ten sposób, aby można było zainstalować go na różnych komputerach opartych na platformie x86. Konkursy, głosowania, współtworzenie programu – to wszystko umożliwia swoim abonentom cyfrowa telewizja kablowa Multimedia Polska.

Peter Klein, dyrektor finansowy firmy Microsoft, dumnie poinformował, że gigantowi z Redmond udało się do tej pory sprzedać 90 milionów licencji systemu Windows 7. Szczegółowy program szkolenia jest zamieszczony na stronie internetowej Polskiej Akademii Rachunkowości. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Sprawa znanego serwisu P2P powraca. Tym razem chodzi o prawnika LimeWire, który - jak wynika z zeznań świadków - chciał zniszczyć dowody w sprawie.Firma AOC zapowiedziała dziś wprowadzenie na rynek nowego modelu monitora z ekranem dotykowym, o przekątnej 21,5 cala. Urządzenie o nazwie E2239FWT, w Europie pojawi się w czerwcu, po targach Computex 2010. Rozdział 1 Zaawansowana obsługa PHP/MySQL. Po ukończeniu tego rozdziału uczestnicy będą potrafili tworzyć bazy danych i zarządzać nimi z poziomu ...
Lokalizacja: Poznań - Rodzaj: kurs / szkolenie W zeszłym roku polska policja odnotowała 6,4 tys. przestępstw komputerowych. Stanowi to 27-procentowy wzrost w porównaniu z 2008 r. Cyberprzestępcy najczęściej atakowali portale aukcyjne.

Wielka premiera iPada - "magicznego" tabletu Apple'a za 499 dolarów!


Kilka minut temu zakończyła się konferencja prasowa firmy Apple, na której zaprezentowano najbardziej oczekiwany gadżet tego roku - tablet iPad.

AssessmentDevelopment Centre (Warszawa)


Funkcje i cele oceny zintegrowanej Historia AC/DC Obszary zastosowanie metody AC/DC Zalety i wady oceny zintegrowanej Przygotowanie sesji AC/DC Określenie celu prowadzenia oceny ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Clarion i Nokia zintegrują telefony w systemach samochodowych


Producent sprzętu car audio, Clarion, oraz największy twórca telefonów komórkowych, Nokia, rozpoczynają współpracę nad integracją smartfonów z samochodowymi centrami rozrywki.

Sklepy Microsoftu oferują sprzęt i oprogramowanie innych firm


Microsoft rozpoczął sprzedaż komputerów i oprogramowania firm trzecich w swoich sklepach internetowych. Chce w ten sposób upodobnić się nieco do sklepów Apple’a, w których można kupić zarówno sprzęt, jak i oprogramowanie.

Budowanie marki (Szczecin)


Proces kształtowania marki: jej tożsamości, nazwy oraz wizerunku w realiach polskiego rynku. Szkolenie ma na celu prezentacje zagadnień związanych z procesem ...
Lokalizacja: Szczecin - Rodzaj: kurs / szkolenie