Goya: Magda solo


Magda Wójcik podpisała kontrakt z wytwórnią QL Music, która wyda pierwszy solowy album wokalistki zespołu Goya.

Kilka programów TVP Kultura, których emisja została zawieszona z powodów ekonomicznych, wracają na antenę. Będą to m.in. "Trzeci punkt widzenia" i "Tygodnik kulturalny" - poinformował dyrektor anteny Krzysztof Koehler. "White noise zone" to pierwszy longplay w dorobku istniejącego od 2006 roku zespołu NeLL. Album do sprzedaży trafi 11 stycznia. Jak pisaliśmy wcześniej, występ Edyty Górniak na tegorocznym festiwalu TOPtrendy stoi na razie pod znakiem zapytania. W specjalnym oświadczeniu przesłanym do naszej redakcji, menedżment artystki informuje, że trwają jeszcze negocjacje z organizatorami imprezy.Niemiecki DJ, Paul Van Dyk, specjalnie na cześć 20. rocznicy zburzenia Muru Berlińskiego przygotował utwór "We Are One", który zostanie zaprezentowany podczas dzisiejszego (9 listopada) uroczystego koncertu. Catherine Deneuve zagra jedną z głównych ról w dramacie "Les yeux de sa me`re". Method Man zagra w obrazie "The Mortician 3D".

"Camera Obscura" - historia Gertrudis, jej rodziny i pewnego fotografa. A w tle argentyńska "swojskość" przeplatająca się z surrealizmem. Polska zakochała się w kinie z Ameryki Łacińskiej, a film Menis wznosi się na tej fali. "Camerę Obscurę", jak i samą reżyserkę, mogliśmy wczoraj zobaczyć w zwierzynieckim kinie "Skarb".

Aktor wystąpi u boku Rowana Atkinsona w komedii "Johnny English 2". Aktorka Lena Headey dołączyła do obsady pilotowego odcinka nowego serialu "Game of Thrones".

W sieci pojawił się nowy plakat do filmu "Toy Story 3". Susan Boyle z "Britain's Got Talent" oraz uczestnicy telewizyjnego show "The X Factor" śpiewają Rage Against The Machine. Sprawdź! W najbliższy weekend, 27 i 28 arca w Operze Bałtyckiej odbędzie się premiera słynnego singspielu Mozarta - "Czarodziejski Flet". To trzecia część tryptyku mozartowskich arcydzieł nad Bałtykiem.Amerykański wokalista Chris Brown musiał przełożyć termin swojej brytyjskiej trasy koncertowej, ponieważ nie dostał wizy. Kathryn Bigelow, reżyserka "The Hurt Locker", została pierwszą kobietą w historii wyróżnioną nagrodą Stowarzyszenia Reżyserów Amerykańskich (Directors Guild of America) - informuje "Guardian". 11. edycja "Tańca z gwiazdami" rusza już dziś wieczorem. O godz. 20 odbędzie się pierwszy odcinek show, podczas którego dwanaście par zaprezentuje walca angielskiego lub cha-chę.

Serial o kobiecie, która wyszła za brata na antenie TVN Style


Adaptację słynnej powieści Daniela Defoe - serial "Burzliwe życie Moll Flanders" - od 28 kwietnia będzie można oglądać na antenie TVN Style.

Megadeth: fragmenty nowego albumu w sieci


14 września do rąk fanów trafi najnowszy longplay Megadeth. Niecierpliwi fani mogą już teraz zapoznać się z fragmentami "Endgame".

"Potwory i spółka": niepewna kontynuacja


Realizacja kontynuacji animacji "Potwory i spółka" stanęła pod znakiem zapytania, po tym jak z reżyserii projektu zrezygnował Pete Docter.

"Naznaczony": już dziś ostatni odcinek!


Nadszedł czas ostatecznej rozprawy z Nieznajomym. Nikt tak naprawdę nie wie kim jest Nieznajomy i dlaczego walczy po mrocznej stronie świata.

Jeżeli twoja forma produkuje w procesie produkcji klisze rtg to zapraszamy do współpracy. Każda jednostka służby medycznej, która wytwarza

klisze RTG

jest zobowiązana do współpracy z firmami, dla których podstawą działalności jest transport odpadów oraz utylizacja klisz rtg. W ramach umowy możemy odbierać nie tylko klisze rtg. Posiadamy również zezwolenia na transport odpadów niebezpiecznych oraz odbiór odpadów medycznych. Aby prawidłowo przechowywać odpady medyczne, klisze rtg oraz odpady weterynaryjne dostarczymy do ciebie odpowiednie pojemniki na odpady medyczne.

Ewa Farna teraz i na wiosnę


W najbliższy piątek (20 listopada) na sklepowe półki trafi specjalna edycja albumu "Cicho", za który Ewa Farna otrzymała Superjedynkę na Festiwalu w Opolu. 16-letnia wokalistka szykuje także nowe utwory.