MWC 2010: Designerskie telefony z Androidem


Duński producent Lumigon prezentuje dwa nowe smartfony z systemem Google Android 2.1, które potrafią odtwarzać materiały HD i wyprowadzać sygnał przez złącze HDMI.

Dwaj legislatorzy, specjalizujący się w prawie prywatności, zaapelowali do Federalnej Komisji Handlu, aby ta sprawdziła czy Google nie złamało prawa, podczas "omyłkowej" analizy sieci WiFi. Kurs obejmuje zagadnienia dotyczące zarządzania ryzykiem walutowym w przedsiębiorstwie. Pokazuje w jaki sposób, korzystając z różnych instrumentów finansowych oraz analizy ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenie Muse, francuska marka sprzętu audio-wideo, prezentuje M-68DM, czyli mikro odtwarzacz DVD z dwoma bezprzewodowymi kolumnami.W niewielkiej sali Muzeum Historii Komputerów w Mountain View (Kalifornia) naukowcy z centrów badawczych Intela zaprezentowali 70 projektów wynalazków. Trudno powiedzieć, kiedy trafią one na rynek, ale jedno jest pewne – dzięki nim zmieni się nasz świat. # kurs prowadzony przez filologa z doświadczeniem w nauczaniu i przygotowaniem pedagogicznym; # w ramach prowadzonych zajęć lektorzy wykorzystują różne sposoby ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie Oficjalne oświadczenie firmy Microsoft pogrzebało nadzieje posiadaczy palmofonu HD2: nie będzie na nim możliwa aktualizacja do Windows Phone 7.

Prezentujemy subiektywny przegląd najważniejszych blipnięć roku 2009 – takich, które w naszej ocenie spowodowały buzz i zainteresowanie.

Cel Szkolenia: Zapoznanie słuchaczy z podstawowymi zasadami dokonywania analiz w przedsiębiorstwie. Prezentacja metod oceny sytuacji finansowej przedsiębiorstwa na podstawie sprawozdań ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Firma Power Color zamierza uruchomić sprzedaż kolejnego modelu karty graficznej z procesorem ATI Radeon HD 5770. Tym razem będzie to fabrycznie podkręcona karta serii PCS++.

Obecny w wielu krajach operator telefonii komórkowej, firma Vodafone, wprowadza do sprzedaży prawdopodobnie najtańsze komórki na świecie. Autorzy gry God of War zostali oskarżeni o plagiat twórczości Jonathana Bissoon-Datha oraz Jennifer Bernette-Herzhog. Proces sądowy został rozstrzygnięty na korzyść Sony. Asus rozszerza swoją linię netbooków Eee PC o dwa nowe modele, które jednak nie przypominają obecnych maszyn - obydwa posiadają 12-calowe ekrany i system Windows 7.Plus wprowadza do swojej oferty najszybszy bezprzewodowy Internet w 11 największych miastach. NVIDIA po raz pierwszy zaprezentowała referencyjny projekt tabletu, opartego na nowej generacji układzie Tegra 2. Urządzenie pracuje oczywiście pod kontrolą systemu operacyjnego Google Android. W sklepie internetowym Vobis.pl oraz salonach Vobis Digital ruszyła przedsprzedaż najnowszego modelu konsoli do gier Xbox 360.

Portal: stary, ale najwyraźniej jary


Gra Portal, która została udostępniona za darmo z okazji premiery Steama i związanych z nim gier na Mac OS X i Linuksa (tu w wersji beta), została pobrana już 1,5 miliona razy.

Tworzenie stron internetowych - HTML, Dreamweaver, plastyczne projektowanie (Wrocław)


Html/css - 5 spotkań dreamweaver - 5 spotkań plastyczne projektowanie stron - 2 spotkania Razem: 12 spotkań, 36 godzin lekcyjnych ...
Lokalizacja: Wrocław - Rodzaj: kurs / szkolenie

Zdalne kasowanie danych ze zgubionych telefonów


Specjaliści informatyki śledczej opracowali narzędzie, które poprzez SMS pozwoli wykasować dane z nowoczesnych telefonów komórkowych w przypadku ich kradzieży bądź zgubienia.

Już prawie 2 mln domen z rozszerzeniem ".pl"


Liczba domen internetowych z końcówką ".pl" utrzymywanych w rejestrze NASK osiągnęła 1,8 mln. W końcu 2008 r. było to 1,3 mln - wynika z informacji Naukowej i Akademickiej Sieci Komputerowej (NASK).

MS Office Excel od poziomu podstawowego po średniozaawansowany (Gdynia)


Centrum Doradczo-Szkoleniowe organizuje Kurs Komputerowy: MS Office Excel od poziomu podstawowego po średniozaawansowany. Kursanci dowiedzą się, jak w profesjonalny sposób ...
Lokalizacja: Gdynia - Rodzaj: kurs / szkolenie