Pierwsze karty w architekturze Fermi nazywać się będą...


Nvidia, przy pomocy krótkiego wpisu na Twitterze informuje, że jej pierwsze dwie karty graficzne, oparte na procesorze GF100, nazwać się będą GeForce GTX 480 oraz GTX 470

Według firmy analitycznej IDC, Google Android stanie się drugą co do popularności mobilną platformą dla smartfonów do końca 2013 roku. Samsung prezentuje nową, kompaktową kamerę cyfrową, która ma dość unikalną cechę - jej obiektyw jest umieszczony pod kątem 25 stopni w stosunku do korpusu. Użytkownicy telefonu Sidekick stracili wszystkie swoje dane prywatne, takie jak zdjęcia, wpisy w kalendarzu czy listy kontaktów. Za awarię odpowiadają serwery Microsoftu.



Firma MSI przygotowuje kolejny model netbooka serii Wind, o nazwie U160DX. Nowe urządzenie od poprzedników odróżniać się będzie przede wszystkim tym, że na wyposażeniu ma moduł pamięci RAM typu DDR3 oraz nowy procesor. Autodesk wydał nowe wersje swoich flagowych produktów do grafiki 3D. 3ds Max 2011 i Maya 2011 są już dostępne do kupienia. . SYSTEM OPODATKOWANIA WYROBÓW AKCYZOWYCH W UE Paliwa silnikowe i opałowe; Napoje alkoholowe; Wyroby tytoniowe II. ŹRÓDŁA PRAWA W ZAKRESIE PODATKU ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Na wystawie Finetech Japan 2010, Newsight demonstruje nowy 70-calowy telewizor 3DTV, który wyróżnia się tym, że nie wymaga użycia stereoskopowych okularów.

Google próbuje rozwiązać problem braku kompatybilności Wave’a ze starszymi technikami wymiany danych. Firma wprowadziła do usługi powiadomienia mailowe. Proces komunikacji interpersonalnej aspekt telefoniczny procesy komunikacyjne usystematyzowanie wiedzy uczestników fakty i mity w komunikacji tworzenie relacji i miękkie wywieranie wpływu ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

MSI dodaje do swojej oferty notebook GE600, wyposażony w jeden z procesorów Core i5, procesor graficzny Radeon HD 5730 z 1 GB pamięci oraz 16-calowy ekran z podświetleniem LED. W związku z powodzią w Krakowie, serwis Onet.pl był zmuszony ewakuować swoją serwerownię. Część witryn należących do grupy medialnej ITI przestała działać. Okazuje się, że w prosty sposób można zaszyfrować dane na twardym dysku, wykorzystując do tego specjalną bezprzewodową mysz.



Posiadacze Xboksowej edycji gry Need for Speed: Shift mogą od przyszłego tygodnia kupić dodatek, który wzbogaci tę produkcję o nowe samochody i nowe mistrzostwa. Badania przeprowadzone przez brytyjską usługę rozwodów przez Internet wskazują, że serwis społecznościowy Facebook ma naprawdę zły wpływ na nasze małżeństwa. Google, nawiązując do zapowiedzi wycofania swoich produktów z Chin, jeśli rząd chiński nie zmieni swojej polityki, opóźnia premiery dwóch telefonów z systemem Android, przeznaczonych na tamtejszy rynek.

Windows 7 Service Pack 1: rewolucji nie będzie


Pierwsza zbiorcza aktualizacja dla Windows 7 nie wniesie nic ciekawego. Oprócz zawarcia w sobie wydanych już łatek, wniesie kilka zmian dla administratorów.

Pierwszy botnet przygotowany na platformę OS X


W ostatnim czasie, po raz pierwszy użytkownicy systemu Mac OS X zostali narażeni na autentyczne niebezpieczeństwo.

Kierowanie zespołem szkolenie otwarte (Gdynia)


Dzień I Powitanie, przedstawienie uczestników, zasady i cele szkolenia, oczekiwania Wprowadzenie do tematu Kierowanie zespołem - definicje Dlaczego warto efektywnie zarządzać ludźmi? ...
Lokalizacja: Gdynia - Rodzaj: kurs / szkolenie

Tablet Apple'a do kupienia od marca


Yair Reiner, analityk z Oppenheimera, sprawdził zamówienia sprzętowe Apple’a. Po ich analizie wydedukował, że masowa produkcja urządzenia rozpocznie się w lutym.

Nasza firma zajmuje się sprzedażą biletów autokarowych oraz organizacją przewozów autokarowych. Organizujemy

przewozy autokarowe

dla grup zorganizowanych oraz dla szkół. Z nami zawsze zorganizujesz przewozy autokarowe nowoczesnymi autokarami, które zapewniają wysoki komfort w trakcie przewozu autokarowego.

Kurs angielskiego dla dzieci 4-6 klasa SP (Gdynia)


...
Lokalizacja: Gdynia - Rodzaj: kurs / szkolenie