Końca recesji nie widać


Recesja dobiegła końca - taki wniosek można wyciągnąć z danych o wzroście gospodarczym w Stanach Zjednoczonych w III kw. 2009 r. Produkt krajowy brutto wzrósł o 2,8 proc., tym samym przerwana została negatywna seria, bo w ciągu ostatnich sześciu kwartałów, czyli od początku 2008 roku, dodatni wynik wystąpił zaledwie raz - w drugim kwartale 2008 roku. Ceną za wzrost PKB USA w trzecim kwartale może być jednak powrót recesji w połowie 2010 roku, kiedy zabraknie programów wspierających konsumpcję prywatną.

U Niemców będzie nam taniej!


Resort finansów planuje pożyczać na rynku niemieckim. Emisje obligacji oparte na prawie niemieckim otwierają przed naszym resortem finansów nowe segmenty rynku, które zostaną wykorzystywane także w przyszłości do finansowania potrzeb pożyczkowych.

Obama za rozbudową energetyki atomowej


Prezydent USA Barack Obama poinformował we wtorek o rządowym wsparciu dla budowy nowych reaktorów atomowych, pierwszych w USA od ponad 30 lat.

Wiesiołek o stopach i interwencji walutowej


Obecny stan gospodarki i prognozy NBP dotyczące jej rozwoju oraz obserwowany trend w zakresie inflacji nie wymagają w najbliższym okresie reakcji ze strony RPP w obszarze stóp procentowych - powiedział w środowej "Rzeczpospolitej" p.o. prezesa NBP Piotr Wiesiołek, zastępujący zmarłego tragicznie szefa banku centralnego Sławomira Skrzypka.

Głównym zagadnieniem z zakresu gospodarki odpadami komunalnymi jest utylizacja odpadów niebezpiecznych. Jesteśmy jedną z największych firm w Polsce, dla której utylizacja odpadów niebezpiecznych jest główna dziedziną działalności. Wiemy czym tak naprawdę jest prawidłowa

utylizacja odpadów niebezpiecznych

a o gospodarce odpadami wiemy wszystko. Odbieramy i transportujemy od wielu klientów odpady niebezpieczne oraz odpady medyczne. Jeśli chodzi o odpady medyczne to jesteśmy największym odbiorcą odpadów medycznych w naszym województwie.

ZUS tonie. Tak źle jeszcze nie było


Na emerytury brakuje aż 350 miliardów złotych. Rząd musi zaciągnąć nowe długi - alarmuje "Dziennik Gazeta Prawna".

znalezionych: 27504, strona 1 z 5501
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>