Budowanie relacji między Stanami Zjednoczonym i Chinami


Amerykańsko-chińskie rozmowy o sprawach strategicznych i gospodarczych, które odbędą się w tym tygodniu w Pekinie, będą miał kluczowe znaczenie dla trwałego i zdrowego rozwoju naszych relacji gospodarczych.

KT: dyskusja o sposobach oceniania zysków i reformie OFE


Eksperci pracodawców i związków zawodowych oraz przedstawiciele strony rządowej zajmą się w poniedziałek m.in. propozycją ministrów finansów i pracy dotyczącą przesunięcia do ZUS części składki emerytalnej przekazywanej do OFE.

Atak popytu w końcówce


Głównym katalizatorem piątkowej sesji była publikacja Departamentu Pracy nt. stopy bezrobocia w grudniu. Informacje jakie napływały w ostatnich tygodniach na szeroki rynek rozpaliły nadzieje inwestorów w tym zakresie. Wiele wskazuje bowiem, że dręczący Amerykanów problem związany z wysokim bezrobociem wkrótce przeminie, a piątkowy odczyt potwierdził stabilizację w tym obszarze.

Przecenę złotego powstrzymały dane z rynku amerykańskiego w czwartek


Przecenę polskiej waluty powstrzymały w czwartek dobre dane napływające z rynku amerykańskiego na temat rynku pracy, oceniają analitycy.

Echo Investment przygotowuje 20 projektów mieszkaniowych


Echo Investment przygotowuje obecnie około 20 projektów mieszkaniowych, ale w przypadku utrzymywania się słabej koniunktury na rynku nie wyklucza etapowania planowanych inwestycji. Spółka planuje też rozwój na rynkach Europy Środkowej i Wschodniej - poinformowało Echo Investment w raporcie rocznym.

znalezionych: 27504, strona 1 z 5501
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>