Europa chroni znacznie lepiej


Rządy UE powinny przeznaczać 1 proc. PKB na tworzenie miejsc pracy - uważa NSZZ "Solidarność". W liście przesłanym do premiera Donalda Tuska związek zaapelował, by postulat ten wziął pod uwagę podczas szczytu UE, który odbędzie się 11 lutego br. w Brukseli.

DM IDM SA podniósł cenę docelową akcji PGF do 59,0 zł


Analitycy Domu Maklerskiego IDM SA w raporcie z 2 marca podwyższyli cenę docelową akcji PGF do 59,0 zł z 55,4 zł wcześniej i podtrzymali dla nich rekomendację "kupuj".

TFI: Klienci ciągle dopłacają


Pod koniec października i na początku listopada TFI znajdowały się w stanie kruchej równowagi. Chociaż trudno mówić o spektakularnych spadkach, to tylko nieliczne fundusze wypracowały w ciągu ostatniego miesiąca solidny zysk. Stan konta zwiększył się przede wszystkim u tych inwestorów, którzy postawili na inwestycję w surowce za pośrednictwem Pioneer Pekao TFI.

Globalne nastroje decydujące dla złotego


Globalne nastroje będą determinować notowania złotego w ostatnim dniu tygodnia. Jeżeli popołudniowe dane okażą się gorsze od oczekiwań, to kurs EUR/PLN spadnie do 4,25. W ślad za złotym podążać będą notowania na rynku długu - rentowności mogą zanotować niewielki wzrost.

Współpracując z naszym biurem podróży przekonasz się, że również tanie wycieczki szkolne to gwarancja na udaną zabawę. Nasze tanie wycieczki szkolne są zawsze pełne atrakcji. Jeśli chcesz dostarczyć swoim podopiecznym niezapomnianych wrażeń, zobacz jakie

tanie wycieczki szkolne

przygotowaliśmy na najbliższy rok. Wszystkie wycieczki szkolne Warszawa mamy przygotowane w kilku wariantach, tak żebyś mógł wybrać ofertę na wycieczkę szkolną, która najbardziej będzie ci odpowiadać.

Gas Natural Gets EUR4 Billion Syndicated Loan


Gas Natural SDG SA has signed a EUR4 billion syndicated loan with 18 banks, the Spanish energy company said Wednesday.

znalezionych: 27504, strona 1 z 5501
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>