Złoty powinien pozostać stabilny na mocnych poziomach we wtorek


Kurs złotego powinien pozostać stabilny na mocnych poziomach w przedziale 3,85-3,87 za euro we wtorek, spodziewają się analitycy. Według nich, złotego mogą ewentualnie osłabić słabsze dane makroekonomiczne dotyczące salda na rachunku obrotów bieżących.

Spore oczekiwania co do PKB


Mieszane informacje ze spółek i dane makroekonomiczne to wystarczający powód do zawahania na wykupionym rynku. Inwestorzy reagują podobnie jak pod koniec września, kiedy z USA nadeszła seria słabszych danych. Po czwartym dniu wyprzedaży dzisiejszym danym o PKB w USA nie będzie łatwo odwrócić nastrojów.

Banki skubią Rodzinę na Swoim


Uwaga na marże kredytów udzielonych w ramach programu "Rodzina na Swoim". Na rynku jest kilka banków, które w swoich ofertach nawet nie podają górnej wysokości marży kredytowej. To znacznie utrudnia porównanie i wybranie najkorzystniejszej pożyczki - ostrzegają doradcy Open Finance.

PGE wybrała doradcę finansowego przy sprzedaży Polkomtela


PGE wybrała konsorcjum firm: ING Securities S.A., ING Bank Śląski S.A. oraz ING Bank N.V. na doradcę przy sprzedaży Polkomtela - poinformowała PGE w komunikacie prasowym. Do transakcji sprzedaży operatora może dojść do końca roku.

Oil rebounds above $82 as some Europe flights resume


Oil rose past $82 on Tuesday, rebounding from three-week lows as jet fuel demand increased, with European planes taking back to the skies after the threat from volcanic ash receded.

znalezionych: 27504, strona 1 z 5501
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>